رفتن به مطلب
تالار گفتگوی آسان طب
arezo

سگ من غذای کمی میخوره

پست های پیشنهاد شده

سلام، ببخشید من یک راهنمایی از شما میخواستم
دختر من علاقه زیادی به سگ داشت و من چندماه پیش براش یک سگ یک ساله از نژاد تریر خریدم
دخترم خوشحاله ولی چیزی که منو ناراحت می کنه اینه که سگ کوچولو چند هفته ای هست که غذا کم میخوره و یا اصلا نمی خوره و می ترسم بلایی سرش بیاد و رو وضع روحی دخترم تاثیر منفی بزاره. میخواستم منو راهنمایی کنید حداقل بگید چه غذایی بهش بدم تا بخوره.ممنونم
پیش دکتر دامپزشک هم بردم و براش غذاهای مختلفی خریدم ولی درست نشده و کماکان غذا کم میخوره.اگر اینجوری پیش بره باید این سگ رو بدم و یک سگ دیگه که شادتر و سرحال تر باشه بگیرم.
البته میدونم این کار درست نیست

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، arezo گفته است :

سلام، ببخشید من یک راهنمایی از شما میخواستم
دختر من علاقه زیادی به سگ داشت و من چندماه پیش براش یک سگ یک ساله از نژاد تریر خریدم
دخترم خوشحاله ولی چیزی که منو ناراحت می کنه اینه که سگ کوچولو چند هفته ای هست که غذا کم میخوره و یا اصلا نمی خوره و می ترسم بلایی سرش بیاد و رو وضع روحی دخترم تاثیر منفی بزاره. میخواستم منو راهنمایی کنید حداقل بگید چه غذایی بهش بدم تا بخوره.ممنونم
پیش دکتر دامپزشک هم بردم و براش غذاهای مختلفی خریدم ولی درست نشده و کماکان غذا کم میخوره.اگر اینجوری پیش بره باید این سگ رو بدم و یک سگ دیگه که شادتر و سرحال تر باشه بگیرم.
البته میدونم این کار درست نیست

درمورد غذانخوردن سگ:
عوامل مختلفی میتونه باعث این موضوع بشه مثل دادن غذاهای تکراری ،احساس تنهایی و کاهش ابراز علاقه از طرف صاحبش ، بیماری و... بخصوص اینکه سگ های کوچک تغذیه و نگهداریشون با سگ های بزرگ و معمولی فرق می کنه و در مواقعی بعضی از دامپزشکان به این موضوع توجه نمی کنند و برنامه ها و نسخه های اشتباه می دهند بدلیل اینکه امکان برخورد تجربی با این موارد را نداشته اند !!!!

به نظرم دختر گرامی تان باید کمی ابراز علاقه اش را به حیوان بیشتر کرده و هرروز حداقل 15 دقیقه او را به گردش ببرد ، از طرفی غذاهای مختلف و متنوعی را به او بدهید تا بتدریج شروع به غذا خوردن بکند .
( شاید دوستان ،تجربیات و روش های دیگری نیز برایتان پیشنهاد بدهند)
سگ ها حیوانات فوق العاده ای هستند و کوچکترین تغییر رفتار را درک کرده و عکس العمل نشان می دهند لطفا فکر پس دادن و - رد کردنش - را اصلا نکنید.

لینک به ارسال

سلام به نظر من باید از صاحب قبلی سگ میپرسیدیدچه غذایی دوست دارد ومیخورد وطبق دستور او پیش میرفتید کم کم غذای جدید را قاطی غذای قبل کنید و از حجم غذای قبل کاسته وبه حجم غذای جدید اضافه کنید تا پت به غذای شما عادت کند البته این صحبت درادامه نظر دوست عزیزمان هست چون ایشان کاملا درمورد احساسا ت سگ درست فرمودند درادامه اقداماتی که ایشون گفتند بد نیست این کار را هم انجام دهید

برای مشاوره و استفاده از دامپزشک به صورت اینترتی از سایت پ شاپ ما بازدید نمایید  http//: catdogonline.ir

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری