رفتن به مطلب
تالار گفتگوی آسان طب
راضیه 12

کاهش وزن

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خیلی وقته میخوام وزنمو کاهش بدم ولی انگیزه ای برای اینکار ندارم چطور میتونم انگیزه بوجود بیارم برا اینکارم

ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 دقیقه قبل، راضیه 12 گفته است :

سلام دوستان

خیلی وقته میخوام وزنمو کاهش بدم ولی انگیزه ای برای اینکار ندارم چطور میتونم انگیزه بوجود بیارم برا اینکارم

ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام

خب برای کاهش وزن اول باید مصمم باشید یعنی روشن و دقیق چرایی کاهش وزن خود را در یک دفترچه یادداشت کنید. این کار باعث با انگیزه ماندن در برنامه کاهش وزن میشوید هر از چند گاهی به هدف ها و چراهای خود نگاهی کنید

دوم اینکه انتظارتان از خود، واقع بینانه باشه

سوم هم اینکه سبک زندگی خودتون رو اصلاح کنید.

• Like 1

لینک به ارسال

در ادامه راهنمایی مشاور عزیزمون میتونم بگم که برای انگیزه در کاهش وزن بایدهمیشه موفقیت های خودتون رو جشن بگیرید و همیشه مثبت فکر کنید تا علاقه و انگیزه نه تنها برا کاهش وزن بلکه برای همه کارهاتون تاثیر بسیاری داره

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، nolove گفته است :

با سلام

خب برای کاهش وزن اول باید مصمم باشید یعنی روشن و دقیق چرایی کاهش وزن خود را در یک دفترچه یادداشت کنید. این کار باعث با انگیزه ماندن در برنامه کاهش وزن میشوید هر از چند گاهی به هدف ها و چراهای خود نگاهی کنید

دوم اینکه انتظارتان از خود، واقع بینانه باشه

سوم هم اینکه سبک زندگی خودتون رو اصلاح کنید.

خیلی ممنون

در 15 دقیقه قبل، leader گفته است :

در ادامه راهنمایی مشاور عزیزمون میتونم بگم که برای انگیزه در کاهش وزن بایدهمیشه موفقیت های خودتون رو جشن بگیرید و همیشه مثبت فکر کنید تا علاقه و انگیزه نه تنها برا کاهش وزن بلکه برای همه کارهاتون تاثیر بسیاری داره

اخه چجوری مثبت فک کنم؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، راضیه 12 گفته است :

اخه چجوری مثبت فک کنم؟

به نتیجه بخش بودن و موثر واقع شدن برنامه فکر کنید و سعی کنید امواج منفی از خود ساطع نکنید!
اگر برنامه کاهش وزن اصولی داشته باشید و شما به خوبی برنامه را انجام دهید حتما به هدف خود میرسید

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، leader گفته است :

به نتیجه بخش بودن و موثر واقع شدن برنامه فکر کنید و سعی کنید امواج منفی از خود ساطع نکنید!
اگر برنامه کاهش وزن اصولی داشته باشید و شما به خوبی برنامه را انجام دهید حتما به هدف خود میرسید

واللا موندم اول باس چکار کنم و از کجا شروع کنم:(

لینک به ارسال
در هم اکنون، راضیه 12 گفته است :

واللا موندم اول باس چکار کنم و از کجا شروع کنم:(

شروع یک برنامه کاهش وزن و لاغری ممکنه در ابتدا کاری دشوار به نظر بیاد. اما داشتن انگیزه کافی برای رسیدن به وزن ایده آل نیرو محرکه قوی برای رسیدن به هدف است

لینک به ارسال
در هم اکنون، leader گفته است :

شروع یک برنامه کاهش وزن و لاغری ممکنه در ابتدا کاری دشوار به نظر بیاد. اما داشتن انگیزه کافی برای رسیدن به وزن ایده آل نیرو محرکه قوی برای رسیدن به هدف است

بله درسته

خیلی ممنون از راهنمایی هایی که دادین بهم

سپاس گزارم

لینک به ارسال

دوست عزیز مساله اینه که سلامتی و احساس مثبت نسبت به خویشتن در درجه اول و کاهش وزن در الویت دوم شما باید قرار داشته باشه. مطمئنا شما از سایز و وزن خود راضی هستید که انگیزه ای برای این کار ندارید و با همین حالت هم حالتون خوبه. و این خیلی خوبه. بهتره رژیم غذایی رو در کنار بدنسازی دنبال کنید و به عبارت یه جور برنامه غذایی بدنسازی رو برای خودتون داشته باشید. توی اینترنت هم میتونید خیلی از این برنامه ها رو پیدا کرده و ذخیره کنید. من خودم به عنوان کسی چندین وقته ورزش میکنم برنامه غذایی بدنسازی مدرن رو تایید میکنم که رژیم آنلاین هم میدن اما باز هم بهتره با یک دکتر متخصص صحبت کنید. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری