رفتن به مطلب
تالار گفتگوی آسان طب
پرهام

با ادامه تحصیل موافقید؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تا پیش دانشگاهی درس خوندم و بعدش رفتم خدمت، میخواستم بدونم که الان ادامه تحصیل بدم خوبه یا کاری رو شروع کنم؟

از فامیل ها و آشنا ها پرسیدم هر کدوم یه چیزی گفتن

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادامه تحصیل برای بالا بردن شخصیت و اطلاعات خود شخص خوبه ولی اگه به خاطر کار درس میخونی به نظر من نخونی بهتر هست چون بیکاری تو جامعه بیداد میکنه.

• Like 1
  • Sad 1

لینک به ارسال

در این وضع جامعه ادمای پول دار راحت میتونن درس بخونن ولی براشون فرقی نداره چون چه بخونن چه نه جیب بابا کار بابا و یار بابا همیشه کنارشونه

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، پرهام گفته است :

سلام

من تا پیش دانشگاهی درس خوندم و بعدش رفتم خدمت، میخواستم بدونم که الان ادامه تحصیل بدم خوبه یا کاری رو شروع کنم؟

سلام اگه میتونین ادامه تحصیل بدین و خرجشو با یک شغل اینده دار تامین کنین

• Thanks 1

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ در 6:45 AM، عطا گفته است :

ادامه تحصیل برای بالا بردن شخصیت و اطلاعات خود شخص خوبه ولی اگه به خاطر کار درس میخونی به نظر من نخونی بهتر هست چون بیکاری تو جامعه بیداد میکنه.

دقیقا

• Like 2

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ در 6:12 PM، پرهام گفته است :

سلام

شما خودتون به وضع جامعه توجه کنید میفهمید که کدوم به صلاحتونه.

• Like 1
  • Haha 1

لینک به ارسال

سلام ببینید در رابطه با موضوعی که مطرح نمودین نمیشه با یه جواب سریع بدون ارزیابی شما و ویژگی هاتون یه جمع بندی و نتیجه گیری رو انجام داد. اما به طور کلی جامعه داره به سمتی می ره که دیگه سیستم های دولتی گنجایشی برای افراد تحصیل کرده ندارن. بنابراین بخش عظیمی از افراد تحصیل کرده به سمت مشاغل آزاد و خصوصی رو آوردن. به نظر من در آینده بازار کار رو همین افراد تحصیل کرده دست می گیرن. فقط کافیه که یه مقدار تجربه کاری افرادی رو به دست بیارن که تحصیل کرده نیستن. در یک جمع بندیه توصیه می شه با توجه به رقابتی بودن بازار کار ما هم درس بخونی و هم در کنارش یه کار تجربی رو در راستای اون درس شروع کنیم. این می تونه بعد از پایان درس شما بهتون کمک کنه موفق تر از بقیه عمل کنید. بنابراین کسی که درس نخونده به علت سواد کم در رابطه با موضوع کار شما نمی تونه باهاتون رقابت کنه. کسی هم که تحصیلات آکادمی محض داره ولو بهترین دانشگاه های ایران هم نمی تونه تجربه شما و دید باز شما به کار رو داشته باشه. بنابراین شما با یه برنامه ریزی دقیق می تونی آینده مطلوبی رو در چند سال بعد برای خودتون ترسیم کنید. البته برای انتخاب هدف و شغل مناسب اکیدا توصیه می کنم که اول متناسب با ویژگی های خودتون با یه ارزیابی و سنجش دقیق به انتخاب درست دست بزنید. می تونید به یک رواشنسان مراجعه کنید. قبل از اون میشه با استفاده از آزمون های روانشناسی بازخورد خوبی رو به دست بیارید. برخی از دوستان ما از جمله گروه سنجشگران نسل جوان دارن تلاش می کنن که به دغدغه های اینچنینی پاسخ بدن. یه سری از آزمون های آنلاین رو دیدم که گذاشتن و برنامه دارن که هرچند وقت یه بار آزمون های مناسب برای انتخاب بهتر و تصمیم گیری بهتررو برای عموم قرار بدن. می تونید از این ارزیابی ها استفاده کنید و اگر سوال یا راهنمایی های بیشتری خواستید مطابق با مسئله خود به روانشناس حوزه مرتبط مراجعه کنید. این سامانه برای ارزیابی امیدوارم به کارتون بیاد؛ www.esanj.ir . اگر توضیحات بیشتری برای راهنمایی می خواهید بفرمایید تا راهنمایی بیشتری برایتان بگذارم. با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

اگر حرفه ای بلدی میتونی سرمایه ای جور کنی بازار آزاد میتونی کارت رو شروع کنی

اگر هم واقعا به درس خوندن علاقه داری و پایه خوبی داری دوباره کنکور بده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری