رفتن به مطلب
تالار گفتگوی آسان طب
mahdijahani

خرید فرش 1200 شانه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شما عزیزای دلم . خیلی وقته عضو این انجمن هستم و دارم از مطالبی که دیگران در این انجمن قرار میدن استفاده می کنم . امیدوارم من هم بتونم سوالامو از شما بپرسم و شما هم بتونین خیلی قشنگ مثل بقیه جواب بدین . 
دوستان من به کمک شما احتیاج دارم . من میخوام فرش بخرم ولی اطلاعات درستی ازش ندارم و میخوام از شما هم اطلاعات کسب کنم  چون میدونین که شما انواع و اقسام سلیقه ها رو دارین و میشه گفتش که اطلاعات و تجربتون هم بیشتر از بنده هستش . 
میخاستم بپرسم که اگه بخوام فرش بخرم ، حتما حتما دستباف بخرم یا ماشینی هم می تونه کارمو راه بندازه . اخه فامیلا میگن چند سال دیگه صبر کن ، پولاتو جمع کن چند تا فرش دستباف بخر . 
من نمیدونم که زیاد فرش دستباف و ماشینی فرقاشون چیه ، فقط میدونم که فرش های دستباف خیلی بهتر از فرش های ماشینی هستش . اما نمدونم از چه لحاظ و چرا ؟
بعدش اینکه هی میگن فرش ماشیینی هم اگر خریدی چند شونه باشه و فلان باشه و بهمان باشه من اصلا منظورشون رو نمی فهمم . فرش دستبافم شونه داره یا ماشینی داره یاه هردو دارن ؟ 
در ضمن دوستم میگف اگه می خوای زیاد پول خرج نکنی می تونی فرش 1200 شانه بخری کارتو راه می ندازه . 
فرق فرش 1200 شانه با بقیه چیه ، و چرا دوستم به من توصیه می کنه که به جای خرید فرش دستباف از 1200 شانه استفاده کنم . 
و اینکه قیمت فرش 1200 شانه نسبت به انواع دیگه چجوری هستش . 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، شما می توانید فرش ماشینی هم بخرید ، چون فرش 1200 شانه دارای کیفیت لازم برای استفاده در منزل را دارد . شما می توانید برای خرید فرش 1200 شانه از اجناسی استفاده کنید که دارای الیاف آکریلیک باشد . الیاف آکریلیک هیت ست یا ترک بهترین الیاف موجود در بازار برای بافت فرش ماشینی هستند . شما لازم نیست در ابتدای کار فرش دستباف داشته باشید ، کارتان با فرش 1200 شانه هم راه می افتد . الیافی که برای بافت فرش دستباف استفاده می شود همگی طبیعی هستند و به همین دلیل می تواند دارای کیفیت خوبی باشد . 

برای مشاهده انواع طرح های فرش 1200 شانه توصیه می کنیم کلیک کنید . 

<a href="https://webgoo.ir" title="فرش 1200 شانه 8 رنگ کاشان" target="_blank">فرش 1200 شانه ماشینی کاشان</a>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری