رفتن به مطلب
تالار گفتگوی آسان طب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دستم 4 سال پیش تو خدمت با لوله اسلحه گرینف سوخته و گفتن که خوب میشه به مرور زمان ولی نشده. به نظر شما عمل لیزر جواب میده؟

  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 2/17/2018 در 5:18 AM، پرهام گفته است :

سلام

من دستم 4 سال پیش تو خدمت با لوله اسلحه گرینف سوخته و گفتن که خوب میشه به مرور زمان ولی نشده. به نظر شما عمل لیزر جواب میده؟

انواع لیزر

دونوع لیزر برای رفع اسکار و جوان سازی پوست وجوددارد که هرکدام نقاط ضعف وقوت زیادی دارند.

لیزر سی او 2CO2یکی ازقویترین لیزرهایی است که به عمق پوست نفوذ می کند ویکی از بهترین نوع لیزر برای رفع جای سوختگی و از بین بردن جای بخیه عمیق و باریک است. درنهایت مرحله ریکاوری و احیاء بیمار طولانی می باشد ومعمولا حدود 2 هفته طول می کشد. و درمان آن دردناک است.

لیزر اربیوم Erbium YAG کم قدرت تر از لیزر سی او 2 CO2 وبرای رفع جای سوختگی و جای بخیه کم عمق استفاده می شود و به بی حسی کمتری احتیاج داریم و زمان ریکاوری واحیای بیمار سریعتر و در حدود یک هفته است.

درمان ها

درمان ها شامل لیزر برای رفع جای سوختگی و جای بخیه ،تزریق استروئید،ورقه های سلیکون که باقرار دادن آن ها بر روی جای سوختگی و جای بخیه (اسکار) آن ها را صاف می کند می باشد.کلویدهای کوچکتر می تواند توسط کرایوتراپی cryotherapy درمان شود.

(یخ درمانی توسط نیتروژن مرطوب انجام می شود). همچنین می توانید از شکل گرفتن کلوید با استفاده از فشار درمانی واستفاده از یک پد پوشیده از ژل یا استفاده از سلیکون ، زمانیکه آسیب دیده جلوگیری کنید . جراحت های کلوید یکی از از رایج ترین جراحت ها درمیان افرادی با پوست های تیره می باشد.

رفع جای سوختگی و جای بخیه و جای زخم بوسیله لیزر

خیلی متفاوت از عمل جراحی ، درمان و از بین بردن جای سوختگی زخم و بخیه ،از پالس ها ی کوتاه نورلیزر میکروفاینmicro-fineاستفاده می کند تا به لایه های زیرین پوست نفوذکند و ساختارهای پشتیبان آن رادرمان کند.سپس روند طبیعی درمان بدن شروع می شود و بافت های کهنه وآسیب دیده را نابود می کند و بافت های تازه می سازد. تولید کلوژن و الاستین یکی از مراحل ساخت توسط پوست های طبیعی می باشد.

درمان آن بسیار سریع وساده می باشد و برای کسانی که مایل هستند روند درمان آن ها با سرعت انجام شود بسیار گزینه مناسبی می باشد. برنامه درمان ,رفع و ترمیم جای سوختگی و رفع لکه سوختگی خود را دریافت کنید. یک فرد متخصص را پیداکنید و از او درمان جای زخم و جای بخیه بوسیله لیزر را سوال کنید.

لیزر با روش های بسیار پیشرفته و با انواع مختلف می تواندجای هرگونه زخم و بخیه  را کاملا ازبین ببرد. امروزه تکنولوژی های بسیا ر پیشرفته می تواند هرگونه جراحتی را بر روی پوست ازبین ببرد. درمان سوختگی و جای بخیه بوسیله لیزر یکی از رایج ترین عمل ها است که در مطب ها وکلینیک های زیبایی انجام میشود. بوسیله لیزر جای سوختگی و جای بخیه بر روی پوست ازبین می رود البته این بستگی به نوع شدت آن جراحت دارد.

لیزر بخیه صورت

این درمان لیزری دقیق که از اشعه های نوری کوچک برای نفوذ به عمق پوست استفاده می شود . این لیزر 12 یا حتی صدها سوراخ میکروسکوپی بسیار ریزی را برروی پوست ایجاد می شود تا سلول های پوستی از بین برود و پوست سالم را احاطه می کند. این سوراخ ها کمک کند تا سلول های مرده پوست را بشکند درحالیکه کلوژن ها را در سطوح عمیق پوست تحریک کند . پوست سالم احاطه شده کمک می کند تا درمان پوست به وسیله لیزر به سرعت انجام شود و در نهایت سلول های نو وجدید جایگزین سلول های مرده شوند.

لیزر ترمیم جای زخم قدیمی

دراینگونه درمان ها، متخصصین زیبایی از قدرت بالای اشعه لیزر برای ازبین بردن لایه های بالایی پوست که آسیب دیده هستند و ترمیم جای زخم قدیمی استفاده می کنند.لیزر همچنین به لایه های میانی پوست هم نفوذ کند و پوست را صاف و نازک می کند.

این عمل درحدود یک یا دو ساعت در کلینیک های زیبایی انجام می شود وبعد از آن بیمار می تواند به خانه برود.

عینک های ایمنی می تواند از نفوذ نورهای روشن به چشمان شما جلوگیری کند.بی حسی های موضعی برای کاهش درد بسیارمناسب است شما کاملا بیهوش نیستید اما قسمتی که قرار است لیزرشود بی حس می شود. متخصص زیبایی لیزر را شبیه به یک چوبدستی دردست برای ازبین بردن سلول های پوستی روی پوست حرکت می دهد.هر حرکت لیزر روی پوست تعداد زیادی سلول را از بین می برد.

ترمیم پوست بوسیله لیزر

می دانید که ترمیم و جوان شدن پوست شما بوسیله لیزر، وانجام بخار بوسیله لیزر و اسابریشن as abrasion کردن می تواند چین و چروک ها را کاهش دهد و جای جراحت ها و لکه های پوستی را هم از بین ببرد.

تکنولوژی های جدیدتر لیزر ،به پزشک کمک می کند تا بتواند کنترل خوبی از ترمیم پوست بوسیله لیزر داشته باشد. مخصوصا برای نواحی بسیار ظریف وحساس استفاده می شود.

ترمیم پوست بوسیله لیزر می تواند عیب های کوچک پوست را برطرف کند مانند:

ازبین بردن جای آکنه ، آبله مرغان و جای بخیه (اسکار)

آفتاب سوختگی های پوستی

لکه هایی که براثر کمبود کم کاری کبد روی پوست ایجادمی شود

بهبود عیب های پوستی شما مانند رفع تن زردی یا خاکستری پوست

ازبین بردن زگیل

لکه های مادر زادی

ازبین بردن دشبل های روغنی روی دماغ

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

I consider, that you are not right. I am assured. Let's discuss it. Write to me in PM, we will communicate.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×